First Slide رزوه رولینگ - ایران رزوه رزوه رولینگ - ایران رزوه

روزه رولینگ

این مجموعه با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب و ماشین آلات مدرن رولینگ امکان رزوه زنی تا 15000 رزوه در ماه را دارا می باشد

چرا ایران رزوه؟
رزوه رولینگ

چرا ایران رزوه؟

  • خدمات رزوه زنی در محل کارگاه شما
  • رزوه زنی انواع میلگرد و انکربولت از سایز 16 الی 36 میلیمتر تا طول 20 سانتیمتر
  • فروش انواع دستگاه های رولینگ 5/5 کیلووات و 5/7 کیلووات
  • امکان رزوه زنی تا 15000 رزوه در ماه را دارا می باشد
  • دارای سابقه چندین ساله در واردات ماشین آلات رولینگ و ارائه خدمات رزوه میلگرد به روش رولینگ

رزوه به معنای دندانه هایی است که بر روی یک مقطع فولادی ایجاد میگردد. در صنعت ساختمان مقاطع لوله ای و دایره ای شکل (میلگرد ساده ) را برای ایجاد اتصال و افزایش طول رزوه میکنند.

ایجاد رزوه در صنایع تاسیساتی به وسیله دستگاه حدیده(براده بردار) انجام میگردد اما زمانی که برای افزایش طول میلگرد اقدام به ایجاد رزوه میکنیم دیگر نمیتوان از دستگاه حدیده استفاده کرد. به این دلیل که با برداشتن براده از سطح مقطع میلگرد کاسته شده و به مراتب مقاومت آن کاهش می یابد.

بنابراین در ساختمان سازی میلگرد ها را باید با اعمال فشار رزوه نمود. برای این کار از دستگاهی با عنوان رولینگ استفاده میگردد.

رزوه رولینگ - ایران رزوه

در مرحله اول باید میلگرد ها به کمک اره صاف و تمیز شوند.

سپس دستگاه آج میلگرد را بر میدارد تا به مقطعی دایره شکل دست پیدا کنیم. در مرحله بعدی رزوه ها با اعمال فشار همزمان سه غلتک تعبیه شده درون دستگاه تا طول مشخصی بر روی قسمت بدون آج ایجاد میگردند.

رزوه رولینگ - ایران رزوه

استحکام رزوه رولینگ تا دو برابر بیشتر از زمانی است که رزوه با دستگاه حدیده(براده برداری) ایجاد میگردد و هیچگونه کاهش مقاومتی وجود ندارد.

فهرست